Arabic Bulgarian Chinese (Traditional) Croatian Czech English Finnish French German Italian Japanese Lithuanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish

TYTUŁY WYSTAWOWE

 Międzynarodowy Champion (C.I.B)
BALTIC CHAMPION
BALKAN CHAMPION

I.BIS szczeniąt, Multi III.BOG, multi IV.BOG, I.BOG, multi II.BOG multi II.BIS, III.BIS, I.BISS
III.BIS WETERAN

Młodzieżowa Zwyciężczyni Europy 2008
Młodzieżowa Zwycięzczyni Polski 2008
Black See Winner 2011
Zwyciężczyni Polski 2011


Młodzieżowy Champion Polski i Litwy

Champion Polski, Estonii, Łotwy, Litwy, Bułgarii, Gruzji, Mołdawii, Słowacji, Serbii, Rumunii, Węgier
Show Champion Węgier
Grand Champion Bułgarii, Słowacji

Klubowy Champion Bułgarii

Champion Weteranów Polski

Zwyciężczyni Klubu LT 2010
Zwyciężczyni Klubu BG 2011
Zwyciężczyni Klubu PL 2011
Zwyciężczyni Klubu SK 2013

Certyfikat Prób Pracy ZKwP


GLOW ARCTIC STAR Yoshi & Us - (XAMBA)
importowana ze Slowacji

płeć: suka
ur. 13.12.2007
maść: biała
HD:A, oczy:OK(08.06.2011)
test genetyczny na PRA-clear-wolna od XL PRA
Ojciec: INT CH.CH BE LUX v-ce.CH FR.
TAYMIR TARO De L'ile Blanche
Matka: CH SK. C-Xamba Yoshi & Us

wł. Iwona Lenarczyk-Małecka
hod. Jana Fulierova




RODOWÓD


Spojrzenia diabelka, najglosniejszy szczek w domu, czyli nasza wymarzona i wyczekana biala kuleczka z silna osobowoscia!
Xamba to absolutna gwiazda, bardzo pewna siebie ale takze skora do zabawy suczka.Nastawiona na współpracę, zawsze chetnie sprawi przyjemność swojej pani w zamian za smakołyk;)
Jest zdecydowanie naszym najspokojniejszym samoyedem, ale też najgłosniej szczekającym.Natomiast kiedy wchodzi na ring czesto sedziowie nie moga oderwac od niej oczu co przekłada sie na sukcesy wystawowe.Jest tez doskonałą psia mamą. Xamba to po prostu samoyed marzenie! Jestem dumna ze moge uczestniczyc w jej życiu. Jest dokładnie taka jaką ja sobie wymarzyłam. Dziekujemy Janie za "malutka" Xambe!

Xamba na wystawie - film tutaj...

W wieku 7 lat Xamba zakończyła karierę wystawową w dorosłych klasach, być może pokażemy ją kiedyś w klasie wetaranów.
Do końca pozostała olśniewającą gwiazdą z którą konkurencja nie lubila się mierzyć, jest najbardziej utytułowanym samoyedem urodzonym na Słowacji , a także mieszkającym w Polsce. W Europie stała się legenda ringów.
Mimo wieku pozostaje w doskonałej kondycji.
Xamba urodziła 4 mioty , 2 z naszym przydomkiem oraz 2 w hodowli The Glow of the Snowy Star.
(w latach 2008-2013 współwłaścicielami Xamby była hodowla The Glow of the Snowy Star)

Historia trwa nadal, po prawie póltorarocznej przerwie Xambusia w 2016 roku powróciła w klasie weteranów (!). Okazał się że ponad 8 letnia Xamba nadal jest piekna, elegancka, magiczna i trudna do pokonania w ringu ;-) Ona po prostu kocha wystawowy splendor, wiec nie zamierzam chowac jej przed swiatem, moze pojdzie w slady Pandorki i takze w weteranach stanie sie legendą.... zeby zrozumiec jej magie trzeba po prostu zobaczyc ja w ringu, a ja staram sie jej zbytnio nie przeszkadzać, w koncu to Xambusia wie jak najlepiej zaprezentowac Xambusie :-p
wystawa klasa lokata tytuł sędzia
17.05.2008
Bratyslawa
miedzynarodowa
(CACIB show)
baby I./2 Najlepsze Baby w Rasie (BOB baby)
finalowa osemka BIS baby
V.Piskay (SK)
18.05.2008
Bratyslawa
miedzynarodowa
(CACIB show)
baby I. Najlepsze Baby w Rasie (BOB baby) G.Babtista (IT)
22.06.2008
Szczecin
miedzynarodowa
(CACIB show)
szczeniąt I. Najlepsze Szczenię w Rasie (BOB puppy)

Najpiekniejsze Szczenię Wystawy
(BIS puppy)
D.Kuzlej (SLO)


A.Bukład(PL)
31.08.2008
Białystok
miedzynarodowa
(CACIB show)
szczeniąt I. Najlepsze Szczenię w Rasie (BOB puppy) B.Larska (PL)
14.09.2008
Chorzów
krajowa
(CAC show)
młodzieży I. Zw.Młodzieży
Najlepszy Junior w Rasie
ZWYCIĘSTWO RASY (BOB)
W.Boryczko (PL)
20.09.2008
Łódź
krajowa spec.V gr FCI
(CAC speciality show)
młodzieży I./2 Zw.Młodzieży
Najlepszy Junior w Rasie

II.BIS para hodowlana z WINKIM
N.Russel (USA)

L/Jancik(CZ)
04.10.2008
Budapeszt
europejska
(Euro Dog show)
młodzieży I./13 Zw.Młodzieży
Najlepszy Junior w Rasie

Młodzieżowe Zwycięstwo Europy

CRUFT'S QUALIFICATION FOR 2009 & 2010

E.Mjaerum (N)
08.11.2008
Poznań
międzynarodowa
(CACIB show)
młodzieży I./3 Zw.Młodzieży
Młodzieżowe Zwycięstwo Polski
V.Klucniece (LV)
***MLODZIEZOWY CHAMPION POLSKI***
wystawa klasa lokata tytuł sędzia
20.12.2008 Wilno (LT)
miedzynarodowa
(CACIB show)
młodzieży I./4 Zw.Młodzieży (JN LT)
Najlepszy Junior w Rasie
G.Ridarcikova (SK)
21.12.2008 Wilno (LT)
miedzynarodowa
(CACIB show)
młodzieży I./4 Zw.Młodzieży (JN LT) A. Kisliakov (BLR)
05.04.2009
Nowy Dwór Maz. (PL)
(CAC show)
posrednia II. - P.Szemraj (PL)
18.04.2009
Grudziądz
krajowa
(CAC show)
otwarta I./2 CWC
Najlepsza Dorosła Suka w Rasie
ZWYCIĘSTWO RASY (BOB)

III.BOG
B.Larska (PL)
19.04.2009
Inowrocław
krajowa
(CAC show)
otwarta I. CWC
Najlepsza Dorosła Suka w Rasie
ZWYCIĘSTWO RASY (BOB)

III.BOG
K.Boryczko (PL)
26.04.2009
Opole
międzynarodowa
(CACIB show)
pośrednia I. CWC
CACIB
ZWYCIĘSTWO RASY (BOB)
V.Piskay (SK)
16.05.2009.2009
Budapeszt (HUN)
(CACIB show)
pośrednia I. CAC
CACIB
V.Klucnice (LV)
17.05.2009.2009
Budapeszt (HUN)
(CACIB show)
posrednia I. CAC
CACIB
F.Peddie (CAN)
07.06.2009
Kaunas
krajowa
(CAC show)
młodzieży I. Zw.Młodzieży B.Larska (PL)
***MLODZIEZOWY CHAMPION LITWY***
wystawa klasa lokata tytuł sędzia
13.06.2009
Ryga (LV)
miedzynarodowa
(CACIB show)
pośrednia I./2 CAC
CACIB
Najlepsza Suka w Rasie
ZWYCIĘSTWO RASY (BOB)

IV.BOG
G.Jipping (NL)



G.N.Pedersen (NO)
14.06.2009
Ryga (LV)
miedzynarodowa
(CACIB show)
pośrednia I./2 res.CACIB
2.Najlepsza Suka w Rasie
G.N.Pedersen (NO)
07.11.2009
Poznań (PL)
miedzynarodowa
(CACIB show)
pośrednia I. CWC
res.CACIB
K.Opara (PL)
***CHAMPION POLSKI***
wystawa klasa lokata tytuł sędzia
14.02.2010
Bydgoszcz (PL)
krajowa
(CAC show)
championów I. CWC
Zwycięzca(NDSwR)
M.Grabkowski(PL)
20.02.2010
Valmiera (LV)
krajowa
(CAC show)
championów I./4 CAC
Najlepsza Suka w Rasie (BOS)
L.Erdos (HUN)
21.02.2010
Valmiera (LV)
krajowa
(CAC show)
championów I./4 Najlepsza Suka w Rasie (BOS) M.Kozber (PL)
13.03.2010
Vilnius (LT)
miedzynarodowa
(CACIB show)
championów II./4 res.CACIB
res.Lithuanian Winner
J.Hindse (DK)
14.03.2010
Vilnius (LT)
miedzynarodowa
(CACIB show)
championów I./3 CAC
CACIB
Vilnis Cup Winner
ZWYCIESTWO RASY
O.Staunskjaer (DK)
10.04.2010
Rakvere (EE)
krajowa
(CAC show)
championów I. CAC
1.Najlepsza Suka w Rasie (BOS)
A.De Wilde (BE)
***CHAMPION ESTONII***
wystawa klasa lokata tytuł sędzia
01.05.2010
Łódź (PL)
miedzynarodowa
(CACIB show)
championów I. CWC CACIB
Zwycięzca
ZWYCIESTWO RASY (BOB)

IV.BOG


CRUFT'S QUALIFICATION FOR 2011
A.Paloheimo (FIN)

I.Rodina (RUS)
***INTERNATIONAL CHAMPION***
wystawa klasa lokata tytuł sędzia
05.06.2010
Leszno (PL)
miedzynarodowa
(CACIB show)
championów I CWC CACIB
Zwycięzca
ZWYCIESTWO RASY (BOB)

III.BOG
M.Drennan (IRL)

E.Drennan (IRL)
13.06.2010
Ozolnieki (LV)
miedzynarodowa
(CACIB show)
championów I. CAC CACIB
1.NSwR/5
J.Putkonen (FIN)
***CHAMPION ŁOTWY***
wystawa klasa lokata tytuł sędzia
66.08.2010
Druskininkai (LT)
miedzynarodowa
(CACIB show)
championów I. CAC CACIB BOS
P.Harshanyi (HUN)
***CHAMPION LITWY***
***BALTIC CHAMPION***
wystawa klasa lokata tytuł sędzia
07.08.2010
Druskininkai (LT)
miedzynarodowa
(CACIB show)
championów I. CAC CACIB BOS
R.Reinards (BEL)
08.08.2010
Druskininkai (LT)
klubowa
(club show)
championów I. CAC BOS
Nordic Breeds Club Winner
A.Bennet (CAN)
04.06.2011
Nitra (SK)
międzynarodowa
(CACIB show)
championów I. - T.Havelka (SK)
04.08.2011
Albena (BG)
krajowa (CAC Georgie)
otwarta I. CAC D.Klein (ROM)
***Champion Gruzji***
wystawa klasa lokata tytuł sędzia
05.08.2011
Albena (BG)
krajowa (CAC Moldavia)
otwarta I. CAC T.Jakkel (HUN)
***Champion Mołdawii***
wystawa klasa lokata tytuł sędzia
05.08.2011
Albena (BG)
klubowa (Club show)
otwarta I. CAC
Najlepsza Suka w Rasie


Zwycięzca Klubu Bułgarii
R.Stoinov (BG)
*Klubowy Champion Bułgarii*
***Champion Bułgarii***
wystawa klasa lokata tytuł sędzia
06.08.2011
Albena (BG)
miedzynarodowa (CACIB show)
championów I./4 CAC
CACIB

Zwycięzca Morza Czarnego 2011
M.A.Martinez (ARG)
***Grand Champion Bułgarii***
wystawa klasa lokata tytuł sędzia
07.08.2011
Albena (BG)
krajowa (CAC Macedonia)
championów I./2 CAC T.Jakkel (HUN)
***BALKAN CHAMPION***
wystawa klasa lokata tytuł sędzia
07.08.2011
Albena (BG)
krajowa (CAC Macedonia)
championów II. - P.Shasko (MAC)
13.08.2011
Sopot (PL)
miedzynarodowa (CACIB show)
championów I./2 CWC
CACIB

Zwycięzca Rasy
(BOB)
R.M.Alcrudo (ESP)
04.09.2011
Radom (PL)
krajowa (CAC show)
championów I. CWC
Zwycięzca

Zwycięzca Rasy (BOB)
III.BOG
G.Weron (PL)
10.09.2011
Warszawa (PL)
krajowa (CAC show)
championów I. CWC
Zwycięzca

Zwycięzca Rasy(BOB)
M.Grabkowski (PL)
18.09.2011
Łódź (PL)
klubowa (CLUB show)
championów I. CWC
Zwycięzca Klubu 2011

Zwycięzca Rasy (BOB)
II.BISS
J.Gogibus (FR)

G.Kastl (D)
25.09.2011
Wrocław (PL)
miedzynarodowa (CACIB show)
championów I. CWC
CACIB
A.Szutkiewicz (PL)
1-2.10.2011
Minikowo (PL)
-
CC LZ - ukończony I.etap Prób Pracy E.Stolarska (PL)
8-9.10.2011
Zakroczym (PL)
-
CC LZ - ukończony II.etap Prób Pracy M.Szmurło (PL)
*Crtyfikat Prób Pracy*
wystawa klasa lokata tytuł sędzia
22.10.2011
Poznań (PL)
międzynarodowa (CACIB show)
championów I. CWC
CACIB

Zwycięzca Rasy (BOB)
M.Kozber (PL)
23.10.2011
Poznań (PL)
międzynarodowa Zw.PL (CACIB show PL Winner)
championów I./2 CWC
CACIB

Zwycięzca Rasy (BOB)
III.BOG
G.Jipping (NL)

M.Redlicki (PL)
19.11.2011
Nitra (SK)
międzynarodowa (CACIB show)
championów I./3 CAC
CACIB

Zwycięzca Rasy (BOB)
V.Piskay (SK)
20.11.2011
Nitra (SK)
międzynarodowa (CACIB show)
otwarta I. CAC
res.CACIB
V.Voytek (SK)
09.02.2012
Bydgoszcz (PL)
Krajowa nocna
(CAC night show)
championów I. CWC
Zwycięzca
Zwycięzca Rasy (BOB)

Zwycięzca Grup V.FCI
(I.BOG)

III.Najpiękniejszy Pies Wystawy (III.BIS)
M.Kozber (PL)


M.Semik (PL)


M.Kozber (PL)
04.03.2012
Drzonków (PL)
Krajowa
(CAC show)
championów I. CWC
Zwycięzca
Zwycięzca Rasy (BOB)

Zwycięzca Grup V.FCI
(I.BOG)

II.Najpiękniejszy Pies Wystawy (II.BIS)
M.Kuriata- Okarmus (PL)


M.Kuriata- Okarmus (PL)


P.Król (PL)
24.03.2012
Nitra (SK)
międzynarodowa (CACIB show)
championów I. CAC CACIB BOS M.Vaclavik(CZ)
25.03.2012
Nitra (SK)
miedzynarodowa (CACIB show)
championów I./2 CAC CACIB BOS
Zwycięzca Rasy (BOB)

G.Ridarcikova (SK)
***Champion Słowacji***
wystawa klasa lokata tytuł sędzia
29.04.2012
Opole (PL)
miedzynarodowa (CACIB show)
championów I. CWC
Zwycięzca
Zwycięzca Rasy (BOB)

III.Najpiekniejszy Pies Grup V.FCI
(III.BOG)
K.Opara (PL)


Y.A.Gavrilova (RUS)
10.11.2012
Kielce (PL)
miedzynarodowa (CACIB show)
championów I. CWC
Zwycięzca
CACIB
Zwycięzca Rasy (BOB)

IV.Najpiekniejszy Pies Grup V.FCI
(IV.BOG)
G.Weron (PL)


A.Polgar (CZ)
01.12.2012
Nitra (PL)
miedzynarodowa (CACIB show)
championów I./2 CAC
CACIB
M.Wiejemierczyk-Wierzchowska (PL)
02.12.2012
Nitra (PL)
miedzynarodowa (CACIB show)
championów II. res.CAC
res.CACIB
Z.Jilkova (CZ)
09.12.2012
Nowy Dwór Maz. (PL)
krajowa (CAC show)
championów I. CWC
Zwycięzca
Zwycięzca Rasy (BOB)

II.Najpiekniejszy Pies Grup V.FCI
(II.BOG)
M.Kuriata-Okarmus (PL)


V.M.Soleckyj-Szpunar (PL)
26.01.2013
Trencin (SK)
międzynarodowa (CACIB show)
championów III. - G.Ridarcikova (SK)
02.02.2013
Brno (CZ)
miedzynarodowa (CACIB show)
championów II./3 res.CAC (->CAC)
res.CACIB
T.Bosnjak (SER)
03.02.2013
Brno (CZ)
miedzynarodowa (CACIB show)
championów II. res.CAC
K.Strack (D)
23.02.2013
Nitra (SK)
miedzynarodowa (CACIB show)
championów I. CAC
A.Törnlöv (S)
24.02.2013
Nitra (SK)
międzynarodowa (CACIB show)
championów I. CAC
CACIB
Zwycięzca Rasy (BOB)
N-A.Törnlöv (S)
*Grand Champion Słowacji*
wystawa klasa lokata tytuł sędzia
03.03.2013
Drzonków (PL)
miedzynarodowa (CACIB show)
championów I./2 CWC
CACIB
Zwycięzca Rasy (BOB)

II.Najpiekniejszy Pies Grup V.FCI
(II.BOG)
B.Ovesna (CZ)

M.Supronowicz (PL)
10.03.2013
Beograd (SER)
międzynarodowa (CACIB show)
championów I. CAC
CACIB
T.Konrad (SER)
*Champion Serbii*
wystawa klasa lokata tytuł sędzia
07.04.2013
Zabrze (PL)
krajowa (CAC show)
championów I. CAC
Zwycięzca
L.Salomon (PL)
13.04.2013
Satu Mare (ROM)
międzynarodowa (CACIB show)
championów I. CAC
CACIB
V.M. Soleckyj Szpunar(PL)
*Champion Rumunii*
wystawa klasa lokata tytuł sędzia
14.04.2013
Satu Mare (ROM)
międzynarodowa (CACIB show)
championów I. CAC
res.CACIB
K.Tar(UA)
16.05.2013
Budapeszt (HUN)
światowa (WDS show)
użytkowa I. CAC
P.Hashanyj (HUN)
30.06.2013
Brno (CZ)
międzynarodowa (CACIB show)
championów I./2 CAC CACIB
Zwycięzca Rasy (BOB)
M.Wiejemierczyk-Wierzchowska (PL)
06.07.2013
Velka Ida (SK)
międzynarodowa (CACIB show)
honorowa I.   G.Weron (PL)
07.07.2013
Velka Ida (SK)
międzynarodowa (CACIB show)
championów I./2 CAC CACIB BOS
Zwycięzca Rasy (BOB)

III.Najpiękniejszy Pies Grupy V.FCI (III.BOG)
L.Erdos (HUN)
03.08.2013
Zakopane (PL)
międzynarodowa (CACIB show)
championów I. CAC CACIB BOS

Zwycięzca Rasy (BOB)
B.Larska (PL)
31.08.2013
Chorzów (PL)
krajowa (CAC show)
championów I. CWC Zwycięzca
Zwycięzca Rasy (BOB)

II.Najpiękniejszy Pies Grupy V.FCI (II.BOG)
I.Krasowka-Salomon (PL)
21.09.2013
Mosovce (SK)
specjalistyczna (spec.SKS show)
championów I. CAC
Zwyciężczyni Klubu SKS
Zwycięzca Rasy (BOB)

I.Najpiękniejszy Samoyed Wystawy (I.BISS)
J.Matyas (SK)
22.09.2013
Radom (PL)
Krajowa
(CAC show)
championów I. CWC
Zwycięzca
Zwycięzca Rasy (BOB)

Zwycięzca Grup V.FCI
(I.BOG)

II.Najpiękniejszy Pies Wystawy (II.BIS)
K.Fiszdon (PL)


K.Fiszdon (PL)


Z.Jakubowski (PL)
15.02.2014
Rzeszów (PL)
międzynarodowa (CACIB show)
championów I. CAC CACIB BOS

P.Rehanek (CZ)
21.03.2014
Katowice (PL)
międzynarodowa (CACIB show)
championów I. CAC res.CACIB

D.Paunovic (SER)
29.03.2014
Nitra (SK)
miedzynarodowa
(CACIB show)
honorowa I.
III.Najpiękniejszy Pies Wystawy klasy HONOROWEJ
(III.BIS HONOUR)
N.E.Britt (SWE)


L.Volarikova (SK)
30.03.2014
Nitra (SK)
międzynarodowa (CACIB show)
championów I./3 CAC CACIB
Zwyciezca Rasy (BOB)

L.Volarikova (SK)
13.04.2014
Lublin (PL)
Krajowa
(CAC show)
championów I. CWC
Najlepsza Dorosła Suka w Rasie
Zwycięzca Rasy (BOB)

II.Najpiękniejszy Pies Grup V.FCI
(II.BOG)
R.Wacławik (PL)
21.06.2014
Pecs (HUN)
międzynarodowa (CACIB show)
championów I./2 CAC CACIB
Zwyciezca Rasy (BOB)

J.H De Mello (P)
*Champion Węgier*
wystawa klasa lokata tytuł sędzia
22.06.2014
Brno (CZ)
międzynarodowa (CACIB show)
uzytkowa I. CAC

P.Marova (CZ)
28.07.2014
Będzin (PL)
Krajowa
(CAC show)
championów I. CWC
Najlepsza Dorosła Suka w Rasie
Zwycięzca Rasy (BOB)

II.Najpiękniejszy Pies Grup V.FCI
(II.BOG)
R.Wacławik (PL)
16.08.2014
Bratysława (SK)
miedzynarodowa
(CACIB show)
honorowa I.
III.Najpiękniejszy Pies Wystawy klasy HONOROWEJ
(III.BIS HONOUR)
M.Zsolt (ROM)


M.Gunis (SK)
17.08.2014
Bratysława (SK)
międzynarodowa (CACIB show)
championów I./2
CAC CACIB
Zwyciezca Rasy (BOB)

I.Beradze (GEO)
06.09.2014
Kecskemet (HUN)
międzynarodowa (CACIB show)
championów I./2 CAC CACIB
Zwycięzca Rasy (BOB)

L.Erdos (HUN)
07.09.2014
Kecskemet (HUN)
międzynarodowa (CACIB show)
championów I./2 CAC CACIB
Zwycięzca Rasy (BOB)

III.Najpiękniejszy Pies Grupy V.FCI (III.BOG)
L.Jancik (CZ)


M.Zidar (SLO)
*Show Champion Węgier*
wystawa klasa lokata tytuł sędzia
13.09.2014
Chorzów (PL)
Krajowa
(CAC show)
użytkowa I. CWC
Najlepsza Dorosła Suka w Rasie
Zwycięzca Rasy (BOB)

II.Najpiękniejszy Pies Grup V.FCI
(II.BOG)
R.Wacławik (PL)
28.09.2014
Wrocław (PL)
międzynarodowa (CACIB show)
championów I./2
CAC CACIB BOS


M.Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)
09.11.2014
Kielce (PL)
międzynarodowa (CACIB show)
użytkowa I. CAC CACIB
Zwycięzca Rasy (BOB)

IV.Najpiękniejszy Pies Grupy V.FCI (IV.BOG)

II.Najpiekniejszy Pies Użytkowy Wystawy (II.BIS WORKING)
M.Redlicki (PL)


V.Klucnice (LV)


...(PL)
29.11.2014
Nitra (SK)
międzynarodowa (CACIB show)
użytkowa I. CAC res.CACIB

Ch.Stefanescu (ROM)
30.11.2014
Nitra (SK)
międzynarodowa (CACIB show)
honorowa I.

K.Butrimova (LT)
10.01.2016
Gdansk (PL)
krajowa (CAC show)
weteranow I. Zwyciezca Weteran
Najlepszy Weteran w Rasie
Zwycięzca Rasy (BOB)

II.Najpiękniejszy Pies Grupy V.FCI (Ii.BOG)

III.Najpiekniejszy Weteran Wystawy (III.BIS VETERANS)
M.Kozber (PL)


E.Stolarska (LV)


M.Kozlowska (PL)
17.01.2016
Brodnica (PL)
krajowa (CAC show)
weteranow I. Zwyciezca Weteran
Najlepszy Weteran w Rasie
Zwycięzca Rasy (BOB)

II.Najpiękniejszy Pies Grupy V.FCI (Ii.BOG)

I.Najpiekniejszy Weteran Wystawy (I.BIS VETERANS)
V.M.Soleckyj Szpunar (PL)

A.Szutkiewicz (PL)


V.M.Soleckyj Szpunar (PL)
06.03.2016
Drzonków (PL)
miedzynarodowa (CACIB show)
weteranow I. Zwyciezca Weteran
Najlepszy Weteran w Rasie
Zwycięzca Rasy (BOB)

M.Nilic (SER)